Wyniki egzaminu zawodowego

13.3.2020

Szanowni Państwo,

Ze względu na zawieszenie zajęć szkolnych do 25 marca br., Okręgowe Komisje Egzaminacyjne będą przekazywać dyplomy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie, do szkół/placówek, do 27 marca br., jednak nie później niż 31 marca.

Wyniki egzaminu zawodowego będą dostępne 20 marca br.:

• w formule 2012 (kwalifikacje jednoliterowe) na stronie właściwej OKE w zakładce - > dla zdających.

• w formule 2017 (kwalifikacje dwuliterowe) na portalu zdającego SIOEPKZ - dane do logowania otrzymaliście Państwo z sekretariatu szkoły.Otrzymacie też Państwo SMSa lub maila, jeżeli wyraziliście na to zgodę przy składaniu deklaracji.

Dla osób, które nie zdały egzaminu w sesji styczeń-luty 2020, termin składania deklaracji  przystąpienia do egzaminu na sesję czerwiec-lipiec 2020 został przedłużony do 31 marca 2020 r.

Słuchacz/absolwent będzie mógł złożyć deklarację również w formie elektronicznej, przesyłając skan albo wyraźne zdjęcie podpisanego dokumentu na adres e-mail do sekretariatu szkoły.

Termin obrioru dyplomów z sekretatriatu szkoły, będzie podany w kolejnym komunikacie.

Zespół "ŻAK" Wołomin